ПРО НАС

Привіт! Ми команда українського бренду TEANA.

TEANA – це сучасний бренд стильних жіночих та чоловічих аксесуарів. Дата заснування бренду 05.05.2022р. Саме в цей день наш інтернет-магазин вперше відкрив двері для своїх покупців на просторах інтернету. Починаючи з моменту створення, наш бренд – про високий сервіс, якість, зручність, стиль, та підтримку українського виробника. Всі сумки виготовляються виключно на просторах України.

TEANA – це сумки від вітчизняного виробника, ми самостійно створюємо власні колекції, а також співпрацюємо з найкращими фабриками України для того, щоб надати Вам широкий вибір сучасних аксесуарів та високу якість – і все це за найвигіднішою ціною від виробника.

Для виробництва наших аксесуарів використовуються тільки найкращі сучасні матеріали, а саме екошкіра високої якості та натуральна італійська шкіра, для того, щоб Ви залишились задоволені надійністю та довговічністю кожної сумки, рюкзака чи ременя. Наша гарантія якості полягає в увазі до деталей та бездоганному виконанні кожного шва. Відвідавши наш інтернет-магазин сумок та рюкзаків, ви матимете можливість купити стильні жіночі та чоловічі сумки та рюкзаки від українського бренду TEANA, а саме :

TEANA

TEANA

teana.com.ua
Додати на головний екран