ОПЛАТА ТОВАРУ

Купити сумку чи рюкзак онлайн в інтернет магазині TEANA дуже просто. Наш інтернет-магазин приймає такі способи оплати: GooglePay та ApplePay, Приват24, Visa та MasterCard. Незалежно від того, який варіант оплати Ви оберете, ми гарантуємо що всі платежі максимально захищені нашою системою безпеки сайту.

Можна здійснити оплату через сервіс WayForPay. Це популярна система електронних платежів, яка дозволяє оплачувати покупки без введення своїх даних на сайті магазину. Оплата відбувається одним кліком з акаунту системи.

Крім того, Ви можете оплатити свої товари одразу на сайті, використовуючи дебетову чи кредитну картку. На даний час це найзручніший та найбезпечніший спосіб купити сумку в інтернет-магазині, адже Ви вводите реквізити своєї картки безпосередньо на захищеній сторінці платіжного сервісу, а це гарантує абсолютну безпеку даної фінансової операції.

Інтернет-магазин сумок TEANA також надає варіант післяплати на пошті. Обравши цей спосіб оплати Ви можете замовити будь які аксесуари, а коли вони будуть доставлені на пошту, оглянути і лише потім оплатити. Післяплатою ми відправляємо товари після отримання передоплати в розмірі 100 грн (страхування доставки якщо клієнт не забере товар).

Доставка аксесуарів відбувається по всій території України. Також є можливість відправити Ваше замовлення у будь-яку країну. Детальнішу консультацію Ви можете отримати у менеджера нашого магазину.

TEANA

TEANA

teana.com.ua
Додати на головний екран