ОТРИМАННЯ ТОВАРУ

З моменту, коли Ви отримали сповіщення про те, що Ваше замовлення прибуло на вказане відділення Нової пошти, будь ласка не забудьте забрати свою посилку протягом 5 робочих днів, після закінчення цього терміну за зберігання Вашого замовлення буде нараховуватись плата згідно тарифами Нової пошти.

Якщо Ви не заберете посилку, на неї буде автоматично оформлене повернення. Важливо! Перед тим як забирати Вашу посилку, обов'язково відкрийте її в присутності кур'єра або оператора на пошті. У разі пошкодження товару при перевезенні обов'язково складіть акт у присутності працівника Нової пошти, також обов'язково зберігайте супровідні документи видані при складанні акту.

Якщо Ваше замовлення невірно укомплектоване, або не відповідає умовам замовлення то обов'язково зв'яжіться з нашим менеджером Важливо! Якщо товар був пошкоджений під час доставки а дефект був виявлений пізніше і Ви не склали акт пошкодження на Новій пошті в такому випадку товар не підлягає обміну та поверненню. Детальніше з умовами повернення та обміну Ви можете ознайомитись на сторінці (повернення та обмін)

TEANA

TEANA

teana.com.ua
Додати на головний екран