Сумки

Стильні, якісні, сучасні, комфортні – це все сумки від TEANA

Сумки

Сумки

Для кожної жінки одним з головних аксесуарів була і залишається сумка. Адже, крім привабливого зовнішнього вигляду, кожна навіть маленька сумочка може вмістити потрібні жінці чи дівчині аксесуари, косметику, телефон і тд. Головне правильно підходити до питання вибору жіночої сумки. 

Основні види сумок

Серед великого різноманіття жіночих аксесуарів, популярністю користуються наступні види сумок: 

  • Шопери. Це досить місткі сумки, який відрізняються елегантним видом. Використовуються для походів по магазинам. 
  • Бабанки. Невеликі за розміром сумочки. Їх ще називають поясними, адже їх можна носити через плече на грудях, або на поясі. Використовуються для невеликих предметів, наприклад – мобільного телефону.
  • Крос-боді. Їх ще часто називають сумка через плече, це невеликі аксесуари, які за зовнішнім виглядом нагадують клатчі. Підійдуть для доповнення як вечірнього образу так і під сукню класичного стилю. 
  • Спортивні сумки. Використовуються для носіння одягу та взуття спортивного стилю. Відрізняються великими габаритами, якістю виготовлення також стильним дизайном. 
  • Сумки на плече. Це варіант сумок, які використовуються працівницями офісу чи фінансових структур. Оптимальні торби для носіння документів, планшету і тому подібного. 

Купити сумку будь-якого різновиду можна в інтернет-магазині TEANA.

Висока якість товарів та широкий асортимент – головні переваги для кожного покупця!

TEANA

TEANA

teana.com.ua
Додати на головний екран